Hru pro Vás připravila tvůrčí skupina “MišMaš

Jakub Míšek
S larpem se poprvé setkal roku 2011 na Projektu Systém a od té doby preferuje dramatické hraní. Zajímá se o larpovou teorii a má rád volnoformové, experimentální a jinak netradiční hry. K henímu designu se dostal díky Škoolu na podzim 2013. S Estanorem poprvé spolupracoval v týmu na Larpovém workshopu 2014 z čehož vzešel larp “Kdo si hraje…”. Od té doby probíhá intenzivní spolupráce na tvorbě hudebně zaměřených her, jejímž prvním plodem je právě Bucanero.

Kromě larpů se věnuje převážně právu, díky studiu na Ústavu práva a technologií PrF MUNI. Blízký vztah, který má k hudbě již od raného dětství, vyvrcholil studiem hudební teorie na Hudební fakultě AMU.


Jindřich “Estanor” Mašek
Na larpové scéně se pohybuje od roku 2005, kdy začínal na outdoorových akcích. Postupně se ale přiklonil víc k dramatickému pojetí her (ať už to znamená cokoli). Vyhledává na nich především silný zážitek v roli, atmosféru a možnost hrát si. Byl součástí týmů, které vytvořily hry Moon, Kdo si hraje... a další. Stál v čele příprav konference Odraz 2.11 a poslední dobou víc teoretizoval, než hry dělal. Proto konec konců i Bucanero. “Plně hudební larp je něco, co u nás ještě nebylo a tohle pole je třeba vyplnit”

Mimo larpů hraje aktivně na housle, studuje KISK a snaží se svoje vizuální cítění přeměnit v nějaký ten grafický design.


Hudební doprovod zajišťuje úžasný

Kryštof Pobořil
Klavírní machrTvorbu kostýmu má na svědomí Petr Platil, přičemž část financí, které byly na rekvizity třeba, pochází ze hry Moon. Snažíme se tak pomocí zaběhnutých her tvořit hry nové.